Team SONSBEEK '16

Team

Al vanaf de eerste editie in 1949 weet SONSBEEK de grenzen van de internationale hedendaagse kunst op te rekken. Met tien toonaangevende edities tussen 1949 en 2008 vervulde SONSBEEK een pioniersrol door telkens een ander licht op kunst in de openbare ruimte te laten schijnen. Met het collectief ruangrupa als curator brengt SONSBEEK in 2016 wederom kunst naar de mensen toe.

Bestuur
Eiso Alberda van Ekenstein, voorzitter
Raymond de Haas, penningmeester
Guus van Kleef, bestuurslid
Alex van Hooff, bestuurslid
Charles Esche, bestuurslid
Hedwig Saam, bestuurslid
Renate Litjens, secretaris 

Directie
Tati Vereecken-Suwarganda, zakelijk directeur

Projectleiding
Caro Delsing, projectleider

Artistieke leiding SONSBEEK ‘16
ruangrupa

Ade Darmawan, curator
Farid Rakun, curator
Reza Afishna, curator
Mirwan Andan, curator
Hafiz Hafiz, curator
Indra Kusuma Ameng, curator
Ajeng Nurul Aini, curator

Marketing en communicatie
Nienke Nauta, hoofd communicatie
Melanie Hulsebosch, coördinator marketing en communicatie
Pleunie de Wild, online communicatie
Daniël Bouw, coördinator internationale PR
Marijke van der Linde, editor
Edith Smulders, eindredacteur
Jurian Burgers, stagiair
Joanne Janssen, stagiair 

Office
Sanne Bais, office manager
Ellen van Loenen, office manager 
Berna Lohman, office medewerker
Tedi Stoyanova, stagiair
Marit Frequin, stagiair
Aniek van Dijk, stagiair

Productie tentoonstelling
Alexander Godschalk, producent tentoonstelling
Ewoud Groenendijk, hoofd productie
Marko Meijer,  assistent productie & transport manager
Kadercan Kose, stagiair


Museum Arnhem en Museum Bronbeek
Fleur Junier, coördinator
Marlies Bolhoven, coördinator
Josje van der Wel, assistent 
Petra Smits, stagiair

Educatie
Doreen Hartman
Bernadette ten Have

Opening en symposia
Gerda Heller, coördinator
Thijs Groenewegen, productie via Studio Halfvol 

Fondsenwerving
Esther Vonk

Administrateur
Edwin Wikkerink

ruru huis
Reinaart Vanhoe, coördinator
Sanne Oorthuizen, curatorial team, redacteur onderzoeks- en publicatieprogramma ruru huis
Sanne de Vries, assistent editor
Thijs Groenwegen, coördinatie productie events
Marije Tangelder, medewerker
Stefanie Harsevoort, PR en communicatie
Nikita Oldert, producent 

Vrijwilligers
Carolijn Wessels, coördinator 

Rondleidingen
Sarah van Veldhuizen, coördinator
Berna Lohman, medewerker 

Rondleiders
Walda Bosman-Kok
Josje van der Wel
Petra Smits
Tine Zevenhuizen
Iris Maalderink
Teresa Alcaraz
Thijs Tittse
Nellie Mietes
Neelke Jacobs
Henriette Somsen
Anneke Ingwersen
Youri Appelo
Elze Haukes
Kasper van Moll
Diet Schlooz
Trudy Koning 

Coördinator bijeenkomsten
Cornelie de Ruiter 

Huisvesting/catering
Suzanne de Swart, coördinator
Matthias Peuser, cateraar

Vormgeving
Thonik, 2D vormgeving

Routing
Studio INEKEHANS

Tekeningen
Jan Rothuizen

Webdeveloper
Fourdigits